Produkty

Virtuální prohlídka produktů nebo klasické fotografie produktů vám pomohou vhodně představit váš sortiment na internetu i v tiskovinách. 

První co bude zákazník hodnotit na vašem produktu je jeho vzhled. Pokud toto představení nebude dostatečně kvalitní, můžete o zájem zákazníka přijít.

Každý sortiment, každý produkt, každá barevnost chce pro účinnou prezentaci své. Fotografické boxy pro malé předměty. Speciální světla pro nasvícení bez stínů. Figuríny nebo modelky pro focení oblečení. Nebo objektivy s rybím okem pro focení v malém prostoru interiéru automobilu. Není to jednoduché. Kvalita a profesionalita se ukáže na výsledných fotografiích.

Fotografie drobných výrobků

Pro focení malých předmětů nebo jejich sestav používáme speciální boxy, které dokáží ideálně rozptýlit světlo a předměty prezentovat na fotografiích v atraktivním provedení.

Fotografie oblečení a módní fotografie

K focení módní fotografie a focení pro předstvení konkrétního oblečení využíváme služeb modelingových agentur. Pro levnější varianty fotocení obleční máme speciální figuríny, držáky a stojany. Fotografie oblečení musí vždy vypadat poutavě a vkusně.

Fotografie automobilů, motocyklů, vozidel

Ať už jste značkový autosalon nebo prodáváte automobil soukromě, vždy je nutné zájemce upoutat kvalitními fotografickými záběry.

Fotografie zvířat

Chováte a prodáváte zvířata? Opět vám nabízíme vytvoření atraktivních záběrů, které zaujmou zájemce na první pohled a do kterých se zamilují.

Fotografie nemovitostí

Když kupujete byt nebo dům, opět vás první zajímají fotografie. Nechte si vytvořit sadu kvalitních fotografií, které představí vaši nemovitost jako úžasné místo pro život.