A vy nemáte co ukázat?

 • A vy nemáte co ukázat?

  I vy se můžete prezentovat 360° panorama virtuální prohlídkou a zaujmout návštěvníky a zákazníky atraktivním způsobem.
  Vytvoření virtuální prohlídky není finančně náročné a může si ho určitě dovolit každá moderní firma. A pokud jste nezisková organizace, charita nebo sportovní organizace, kontaktujte nás a rádi vám výjdeme vstříc.

  Máte kvalitní fotografie prezentující vaše produkty, služby a firmu?.
  Fotografie produktů a firem tvoříme pro malé firmy i velké společnosti za velice zajímavých podmínek. Prezentujte sebe i svoji nabídku pomocí zajímavých záběrů, které zaručeně osloví vaše zákazníky.

Fotíme a tvoříme

 • 360° PANORAMATICKÉ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY.

  Pokud máte zájem o zachycení a představení vaší prodejny, centra, servisu, restaurace, hotelu nebo kavárny, stačí nás jen kontaktovat a my vše zajistíme. V nejbližším smluveném termínu přijedeme k vám a na místě nafotíme fotografické záběry pro 360° panorama virtuální prohlídku. Následně zpracujeme pořízený fotografický materiál do virtuální prohlídky, vytvoříme jednotlivá místa průchodu a vyexportujeme výslednou prohlídku pro použití na internetu.

  FOTOGRAFIE FIREM A PRODUKTŮ.

  Stačí nás kontaktovat a následně připravíme varianty možných záběrů pro focení firmy. V případě pořizování fotografií produktů si tyto odvezeme (pokud je to možné) do studia, kde vytvoříme fotografie a provedeme jejich následné úpravy.